Klubi i Hendbollit Vëllaznimi pëson humbje nga Käerjeng me rezultat 32 me 23

KH Vëllaznimi në Gjakovë përmes një postimi në rrjetin social facebook ka shkruar për ndeshjen e luajtur sonte e cila ka përfunduduar me rezultat :Käerjeng 32 dhe 23 për Vëllaznimin.

Tutje në këtë postim thuhet se :

Ndeshja e parë e rrethit të parë ka përfunduar me fitoren e ekipit vendas, ku skuadra kuqezi pati më shumë goditje (58) se kundershtari por nuk arriti të ishte më efikas, duke humbur këtë ndeshje.

Read Previous

Komuniteti shqiptar në ShBA i kujton tre shqiptarët e vdekur më 11 shtator

Read Next

Digjet një mal në fshatin Dobrosh