Juventus dhe Milan në garë për Trincao

Juventusi e Milani janë futur në garë për transferimin e futbollistit të ri të Barcelonës, Francisco Trincao, raporton “Calciomercato”.

Juventusi kishte tentuar të transferonte Trincaon verën e kaluar nga Braga, por portugezi u përcaktua për Barcelonën.

Milani po ashtu është futur në garë për 21-vjeçarin. Trincao në 39 ndeshje këtë stinor ka realizuar tre gola e asistuar dy të tjerë./Gazeta Sinjali Sporti/

Read Previous

Nagavci: Regjistrimi i studentëve në programe të paakredituara do të ketë pasoja ligjore

Read Next

Deputeti i AAK-së kërkon largimin e orës policore