Gjendet mjet i dyshuar shpërthyes në Greme të Ferizajt

Një person në fshatin Geme të Ferizajt, ka raportuar në polici se derisa ishte duke punuar, ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes ndërsa, Njësiti për deminim i FSK-se ka tërhequr mjetin e dyshuar pa ndonjë incident.

Read Previous

Lëvizja FOL: Shumica e zyrtarëve politikë nuk i ndajnë të hyrat me bashkëshortet e tyre

Read Next

Marshi i grave me biçikleta, Pacolli: Përçon mesazhin për ndryshimin e shoqërisë dhe transformimin e qyteteve