Flori Tarani, e ardhmja e boksit në Kosovë

Të ftuar në “Miq në pasdite” në emisionin e fundit ishin Flori Tarani, boksieri i ri i cili premton shumë, babai Burim Tarani dhe trajneri i boksit Leonard Hoxha.

Flori edhe pse i vogël në moshë numëron suksese pafund në pasionin e tij boksin. Çelësi i suksesit thanë ata se është puna dhe përkushtimi.
Për të parë më shumë nga Flori, ndiqni emisionin e plotë në videon më poshtë:

Read Previous

Infektologu kosovar: Bakteret e gjetura në ujin e Deçanit mund të ishin shumë të rrezikshme për fëmijët

Read Next

Moti nesër në Kosovë, shi dhe shkarkime rrufesh