Broja nuk po luan as te Fulhami, reagon trajneri

Trajneri i Fulhamit, Marco Silva, ka folur për situatën e Armando Brojës te ky klub.

Futbollisti shqiptar u huazua në fund të muajit janar nga Chelsea, mirëpo as te Fulhami nuk po gjen minutazh.

“Kam biseduar me Armandon. Ne besojmë në të. Ai e di që kur je në Premier Ligë, ka konkurrencë”, ka thënë Marco Silva, sipas Fabrizio Romanos.

“Ai arriti një ditë para ndeshjes me Burnleyn dhe Munizi realizoi një gol të rëndësishëm”.

/klankosova/

Read Previous

Ky është qyteti më i ngushtë në botë: U ndërtua mbi lumin midis dy shkëmbinjve të thepisur

Read Next

Investimet në Ushtri, çfarë tha ministri i Mbrojtjes para komisionit për Çështje të Sigurisë