BISEDË – Sekretet e sigurisë kibernetike me ekspertin Kamer Vishi

Emisioni “Bisedë”, moderuar nga Genta Zejnullahu
I ftuar: Kamer Vishi
Më poshtë mund të ndiqni emisionin e plotë.

Read Previous

Kurti me Tërstenën: Fuqia dhe pjekuria e tij e parakohshme e bëri që të fitojë medalje botërore

Read Next

​Gërvalla: Drafti për Asociacionin shqyrtohet vetëm nëse Serbia zbaton marrëveshjen bazë