BISEDË – Biçikleta, çelësi për një jetë të shëndetshme dhe vitale

Emisioni “Bisedë”, moderuar nga Genta Zejnullahu
I ftuar: Agim Haxhija
Më poshtë mund të ndiqni emisionin e plotë.

Read Previous

Teknologjia e re e inteligjencës artificiale detekton më herët problemet me zemrën

Read Next

Beppe Marotta, president i ri i Interit