• 1 July, 2022

Aksident trafiku në fshatin Qerim

Sot rreth orës 08:00, në fshatin Qerim dy automjete në përballëkalim kanë shkaktuar aksident në të cilin 4 persona kanë mbetur të lënduar.

Personat e lënduar kanë marrë trajtimin e duhur mjekësor, dhe Policia ka arritur menjëherë në vend ngjarje, ndërsa sipas Policisë hetimet rreth këtij aksidenti po vazhdojnë.

Read Previous

Gjykata Speciale mban seancë statusore për Thaçin, Veselin, Krasniqin e Selimin

Read Next

Vendimi i SBASHK-ut për mosmbajtjen e mësimit, Këshilli i Prindërve i mbështetë kërkesat e tyre