6 706 raste aktive me Coronavirus

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive është 66.640 raste nga 289.004 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 1.575 raste të vdekjes.

IKSHPK njofton numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 58.359 raste, kurse numri i rasteve aktive është 6.706./Ekonomiaonline

Read Previous

Raporti i datës 23 shkurt 2021 i spitalit ” Isa Grezda”

Read Next

Shpallen fituesit e Garës Olimpiada XIII Matematike e Kosovës në nivel Komunal