​Zhduket e mitura në Gjakovë, babai i saj thotë se ajo kishte shkuar në kurs

Është zhdukur një e mitur në Gjakovë.

Për zhdukjen e të miturës, në polici ka raportuar babai i saj.

Ai ka thënë se e bija e tij kishte shkuar në kurs por që nuk kishte qenë aty kur kishte shkuar për ta marrë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur viktima femër kosovare kishte shkuar në kurs dhe më pas kur ankuesi kishte shkuar ta marr nuk e kishte takuar dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësiti relevant është duke e hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. /KosovaPress/

Read Previous

​Mblidhet KQZ-ja

Read Next

Kërcënoi personat që i kishte në veturë, arrestohet lipjanasi