Zyberaj la tokën e Zvicrës për tokën e fshatit Hereq

Një banor i fshatit Hereq ka lënë shtetin e Zvicrës, për tu kthyer dhe për ta punuar tokën e fshatit të tij. Ai bën thirrje edhe tek bashkëatdhetarët e tjerë, që të mos e humbin shpresën tek vendi ynë.

Më poshtë mund të ndiqni kronikën e plotë.

Read Previous

Tifozat Kuq e Zi i reagojnë FSHF-së: S’kemi pse kapërcejmë Kosovën për t’i dhënë ndihmë Serbisë

Read Next

Në rrugën e të atit, djali 18-vjeçar i Trump debuton në politikë