Ultrasit e Interit i kundërpërgjigjen milanistëve, kjo është atmosfera jashtë “San Siros” (VIDEO)

Derbi i Madonninës ende nuk ka nisur në fushë, por jashtë saj duket se është më i
zjarrtë se kurrë. Dy tifozeritë, ato të Interit dhe të Milanit janë grumbulluar jashtë
“San Siros” dhe kanë krijuar një atmosferë fantastike.
Fillimisht, ishin ultrasit e Milanit që u grumbulluan pak më herët, në pritje të ekipit
të tyre, ndërsa tani prej disa momentesh edhe “Curva Nord” janë jashtë stadiumit

https://streamable.com/w1vewz

Read Previous

Arsenal-Man City, derbi i madh në Angli

Read Next

‘Barbie’ shkon përtej ‘ligjeve’ të bukurisë, pasqyron diversitet përmes realitetit