Qytetarët e Gjakovës të lumtur me kualifikimin e Kombëtares

Ndonëse kanë ende një ndeshje eliminatore për të luajtur përballë Ishujve Faroe, Shqipëria e siguroi mbrëmjen e kaluar kualifikimin për në Europianin e Gjermanisë dhe tani emocionet janë ende më të mëdha pasi që Shqipëria mund të përballet me ekipe nga më elitaret në Europë. E kur jemi te fitorja e mbrëmshme, ekipi ynë, ka siguruar disa opinione të qytetarëve se me sa interes i përcjellin ata ndeshjet kur luan Shqipëria.

Më poshtë mund të ndiqni kronikën e plotë.

Read Previous

Trashëgimia kulturore në Kosovë, ambasada amerikane jep detaje mbi projektin në Dresnik

Read Next

Nuk mbahet premtimi, rruga ‘’Arsim Rama’’ ende e dëmtuar