Plagoset me armë zjarri një person në Shillovë të Gjilanit

Një person është plagosur dje në fshatin Shillovë të Gjilanit, nga një i dyshuar mashkull kosovar, njofton policia.

Njësitet policore kane dalë në vendin e ngjarës ku kanë gjetur dhe konfiskuar një predhë dhe një gëzhojë.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Gjilanit. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është nën hetime.

Read Previous

Haradinaj: Manipuluesve ju uroj dënime meritore

Read Next

Kryeredaktorja e Syri-t, Iliriana Pylla në listën e 10 grave më të suksesshme të Gjakovës