Për 24 orë janë shqiptuar 1 mijë e 300 gjoba trafiku

Në Kosovë në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 300 gjoba trafiku, ka raportuar Policia e Kosovës.

Gjitashtu, janë regjistruar dhe dy aksidente me fatalitet, 24 më të lënduar dhe 33 me dëme materiale.

Po ashtu gjashtë persona janë arrestuar e katër të tjerë janë dërguar në mbajtje./rtklive

Read Previous

Si po e shkaktojnë ndryshimet klimatike të nxehtin ekstrem në mbarë botën

Read Next

BE-ja dhe Kina në bisedime, negociata për vendosjen e tarifave për makinat elektrike kineze