• 9 December, 2022

Parashikimi i motit

Gjatë së premtes parashihet të mbajë mot me vranësira dhe me intervale me diell.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8-11 gradë celsius.

Po ashtu, do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes dhe veriperëndimit.

Read Previous

​Dita Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës ndaj Gruas

Read Next

Kuvendi i Shqipërisë miratoi projektin për Portin e Durrësit