Oferta që nuk duhet ta humbisni në korrik

Pas stresit, lodhjes, punës ajo çfarë të bjen menjëherë në mend janë pushimet. E nuk ka gjë më të bukur kur ti arrin që ato pushime t’i bësh si në ëndrra. Të tilla t’i ofron agjencia lider në tregun kosovar, Armend Tours.

Ju bëni gati valixhen ne ju rreshtojmë ofertat që assesi nuk duhet t’i humbisni për ta sfiduar vapën e korrikut.

Përfito prej ofertave speciale dhe planifiko pushimet e ëndrrave në ujërat e kristaltë të top resorteve në Bodrum: Salmakis Resort & Spa Hotel – 749€ ☀️ Parajsa tropikale e modeluar në luks dhe eksluzivitet të jashtëzakonshëm.

Read Previous

​Nuk përdoret më plazma kovalashente për trajtimin e pacientëve me COVID-19

Read Next

Ibrahim Kodra, piktori legjendar me origjinë shqiptare i adoptuar nga Mbreti Zog