NJË JETË NË NJË ORË: Ahmet Hasi

Ish-koloneli Ahmet Hasi në emisionin “Një jetë në një orë”, rrëfen shumë momente nga jeta e tij. Dashurinë për fshatin e lindjes, krenarinë për kontributin e gjyshit, porosinë e babait për uniformën, vështirësitë në profesion si dhe shumë momente të tjera. Një rrëfim si asnjëherë më pare, e sjellë vetëm në Tv Syri koloneli Ahmet Hasi.

Read Previous

Demonstruesit pro-palestinezë i ndërprenë tubimin, Biden: Keni të drejtë, Gaza ka nevojë për më shumë ndihmë

Read Next

Aksident tragjik në Gjermani/ 5 viktima nga përplasja e autobusit në autostradë