Ndizen qirinjë në Gjakovë për të nderuar rreshterin Afrim Bunjaku

Përfaqësues nga shoqëria civile, nga Lëvizja Vetëvendosje dhe qytetarë të tjerë mbrëmë në ambientet e stacionit policor në Gjakovë kanë bërë ndezjen e qirinjëve në nderim të veprës së rreshterit të vrarë Afrim Bunjaku. Rreshteri Bunjaku u vra të dielën e 24 shtatorit gjatë përleshjeve me një grup prej 30 personash të armatosur në veri të Kosovës.

Më poshtë mund të ndiqni kronikën e plotë.

Read Previous

Trotuaret e mbushur me shitës thonë se tregu nuk i plotëson kushtet

Read Next

Osmani: Afrim Bunjaku, është hero i secilit shqiptar