Mourinho mund të rikthehet në Serie A

Jose Mourinho është i gatshëm të kthehet në Inter nëse Antonio Conte largohet këtë verë, sipas Calciomercato.

Portugezi është pa punë pasi u shkarkua nga Spurs dhe është i gatshëm të kthehet në Serie A.

Conte është afër titullit të kampionit në Serie A me Interin, por marrëdhënia e tij me drejtuesit e klubit zikaltër ka pasur ulje dhe ngritje.

Read Previous

​Kusari-Lila: Po vazhdon argumenti se gruaja dhe deputetja është pronë që shitet dhe blihet

Read Next

​Presidenti i KOK-ut takohet sot me Lorik Canën