LAJMI I FUNDIT: Vritet një polic në veri, një tjetër i plagosur!

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Banjske të Zveçanit rreth ores 3 të mëngjesit të sotëm! Grupe kriminale serbe kanë sulmuar Policinë e Kosovës dhe si pasojë ka mbetur i vrarë një polic i rendit me gradën rreshter kurse i plagosur ka mbetur pjestari i policisë kufitare. Lajmin e ka konfirmuar edhe Kryeministri i Kosovës Albin Kurti !

Read Previous

Mbi 23 milionë euro borxhe ka veriu nga furnizimi me energji, KOSTT-i kërkon koston e mbulimit të tyre

Read Next

Kurti viziton policin e plagosur: Predha ishte e një granate dore që e hodhën kriminelët e orkestruar nga Serbia