KB “Vëllaznimi” zhvillon përgatitjet përfundimtare në prag të fillimit të sezonit 2023/2024

Klubi i basketbollit “Vëllaznimi” po zhvillon përgatitjet e fundit në prag të fillimit të stinorit 2023-2024 në Supërligën e Basketbollit të Kosovës. Basketbollistët e Vëllaznimit këtë radhë synojnë pozicionim sa më lartë në tabelën e ligës elitare të bashketbollit kosovar.

Më poshtë mund ta ndiqni kronikën e plotë :

Read Previous

Rotavirusi – simptomat dhe trajtimi flet doktoresha Shqipe Nushi Gojani

Read Next

Osmani takoi presidentin e Letonisë, diskutuan edhe zhvillimet e fundit në Kosovë