Djali rrah nënën në Ferizaj, arrestohet

Një person në Ferizaj është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, transmeton Klankosova.tv.

Read Previous

Dita Botërore e Parandalimit të Abuzimit ndaj të Moshuarve

Read Next

Borrell: Dialogu nuk do të jetë i lehtë, por është rruga e Kosovës dhe Serbisë drejt BE-së