Aksident në fshatin Lugbunar, lëndohen tre persona

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident komunikacioni në fshatin Lugbunar të Gjakovës.Si pasojë e aksidentit, tre persona kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Raporti i plotë i policisë:

“Rreth orës 07:05 është raportuar aksident trafiku në fshatin Lug Bunar-Gjakovë. Të përfshira në aksident kanë qenë dy automjete, për pasojë përveç dëmeve materiale, tre persona kanë pësuar lëndime (lëndime të lehta trupore). Rasti vazhdon të trajtohet nga Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor.”

Lajmi në përditësim…

Read Previous

Paralajmërimet e Vuçiqit për vizitë në Kosovë, Sveçla: Për me leje, te Kryeministri, për pa leje te unë

Read Next

Rasti i trevjeçarit në Fushë Kosovë – 48 orë ndalim për njërën edukatore dhe kuzhinieren, deklaratat e familjarëve dhe avokatëve