​Nagavci dhe Szunyogun mbajnë konferencë të përbashkët për medie

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, ambasadori i BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, si dhe Mimika Dobroshi nga Zyra e Erasmus+ do të mbajnë konferencë të përbashkët për medie.

Konferenca pritet të mbahet në ora 10:00, në Ministrinë e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI).  /kp/

Read Previous

​Moti sot

Read Next

​78 vjet nga vdekja e “Mbretëreshës së Malësorëve”