​Moti për sot

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku lokalisht pritet të ketë reshje shiu, sidomos në orët e mëngjesit. Reshjet në momente dhe zona të caktuara do të jenë në formë të rrebesheve.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C.

Read Previous

Kryeministri francez: Mosha minimale për përdorim të rrjeteve sociale të jetë 13 vjeç

Read Next

​79-vjetori i gazetës “Rilindja”