Voton Ramush Haradinaj, i fton qytetarët të votojnë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se ka votuar së bashku me bashkëshorten e tij, Anita Haradinaj. Ata ftuan qytetarët ta ushtrojnë të drejtën e tyre kushtetuese, votën për të mirën e tyre dhe vendit.

Read Previous

Voton kandidati per kryetar nga PSHDK, Ferdinand Kolaj

Read Next

Pjesëmarrja në votime deri në ora 11:00 është 8,24%