Sulmohen gazetarët dhe kameramanët në veri të Kosovës

Qytetarët kanë sulmuar gazetarët dhe kameramanët në Mitrovicën e Veriut.

Policia e Kosovës ka vazhduar aksionin kundër kontrabandës në Mitrovicën e Veriut ku ka hasur në rezistencë nga serbët lokalë atje.

Për më tepër, në Lagjen e Boshnjakëve janë sulmuar edhe gazetarët dhe kameramanët që po qëndrojnë në vendin e ngjarjes, raporton T7. /GazetaSinjali

Read Previous

Kanceri i gjirit: 5 shenja të hershme që tregojnë një tumor në rritje

Read Next

Mësoni si ta çaktivizoni llogarinë e Facebook-ut të personit që vdes