Mbappe është në dyshim për tu paraqitur në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt

Kylian Mbappe është në dyshim për tu paraqitur në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt, pas lëndimit që pësoi këtë javë.

Megjithatë, klubi parisien e ka përfshirë në listën e futbollistëve për ndeshjen e kthimit.

Mbappe do të udhëtojë në Manchester të hënën.

Ndeshja Manchester City – PSG zhvillohet të martën. Gjysmëfinalen e parë e fituan anglezët 1-2.

/Indeksonline/

Read Previous

Andrea Pirlo: E përgëzoj Interin dhe Conten, ai e meritoi këtë sukses

Read Next

Kur do të kthehet Kadri Veseli në Hagë?