KF Vëllaznimi zhvillon sot ndeshjen e xhiros së 8 në Ligën e Parë

Skuadra nga Gjakova, KF “Vëllaznimi”, sot me fillim nga ora 13:00 e zhvillon ndeshjen e xhiros së tetë në kuadër të Ligës së Parë të futbollit të Kosovës, kundër skuadrës “A&N” , nga Prizreni.

Vëllaznimi aktualisht është lider i kësaj lige, ku deri më tani i ka të zhvilluara shtatë ndeshje dhe i ka të regjistruara 6 fitore dhe një barazim.

Read Previous

KQZ fillon shpërndarjen e fletëvotimeve nëpër komuna

Read Next

Elezi: Votimi me kusht, mund të bëhet vetëm brenda komunës ku qytetari është i regjistruar