Kamberi: Nuk dorëzohemi para mediave të Vuçiqit

Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi, ka thënë se mediat serbe janë duke raportuar kundër të drejtave të shqiptarëve në Luginën e Preshevës.

“Presionet që vijnë nga mediumet e kontrolluara nga A. Vuçiq nuk mund ta ndalin betejën tonë për të drejta”,ka thënë Kamberi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

Read Previous

Filloi aplikimi i dozës së tretë të vaksinës kundër COVID-19

Read Next

Organizatat “Activism Roots” dhe “EC Ma Ndryshe” shënuan ditën ndërkombëtare kundër korrupsionit