Jivdipe Tumenca – Të drejtat e njeriut

Ndiqni emisionin Jivdipe Tumenca të plotë:

Read Previous

Kabineti qeveritar mblidhet sot

Read Next

Rama dhe Escobar folën për dialogun Kosovë-Serbi dhe “Ballkanin e Hapur”