• 1 July, 2022

Ja shteti ku Tirana do përgatitet për Champions League

Tirana është shpallur kampione e Superiores dhe në datën 26 maj do të luajë ndeshjen e fundit.

Menjëherë pas kësaj do të nisin ditët e pushimit për lojtarët.

Koha nuk premton pasi në fillim të korrikut nis edhe angazhimi në Europë.

Ekipi i Shehit ka vendosur që të zgjedh Turqinë si vendin ku do kryen përgatitjet në një zonë malore për të shmangur temperaturat e larta./Botasot/

Read Previous

Apeli anulon vendimin e ZRRE-se për shtrenjtimin e tarifave të rrymës

Read Next

Pronari më i madh i avionëve në botë humbi 113 avionë në Rusi për shkak të sanksioneve