Hidhet shorti i Kupës së Amerikës

Mbrëmë është hedhur edhe shorti për Kupën e Amerikës Jugore, ku Kombëtare të mëdha marrin pjesë.

Kampioni i Botës Argjentina ndodhet në grupin A bashkë me Perunë, Kilin dhe fituesin e përballes, Kanada – Trinidado dhe Tobago.

Brazili është pjesë e grupit D bashkë me Kolumbinë, Paraguajin dhe fituesin e çiftit Honduras-Kosta Rikë.

Sipas këtij shorti, Argjentina ndodhet në grup më të lehtë se Brazili dhe ka gjasa ta kalojë këtë grup.

/GazetaSinjali/

Read Previous

Biden thirrje Netanyahut: Nevojë absolute për të mbrojtur civilët në Rripin e Gazës

Read Next

Rritet profiti i bankave komerciale në Kosovë, ja sa fituan për 10 muaj