Flutura Kusari: Faktet dhe burimet qenësore, për një gazetari të denjë

E ftuar në katër sy ishte Flutura Kusari, juriste e të drejtës së medias.
Rëndësia e respektimit të të drejtave të gazetarëve, rëndësia e citimit të burimeve në lajmet e tyre nga gazetarët, gazetaria e bazuar në fakte dhe argumente e shumë tema të tjera ju ftojmë t’i ndiqni në videon e plotë:

Read Previous

Avdullah Hoti: Qeveria paraprake ka qenë plotësisht e përgatitur për procesin e dialogut

Read Next

Erik ten Hag refuzon Tottenhamin, rinovon kontratën me Ajaxin