Voton kandidati për kryetar të Gjakovës nga AAK, Ardian Gjini

Kandidati për kryetar të komunës së Gjakovës, Ardian Gjini i shoqëruar nga bashkëshortja dhe vajza e tij ishin në shkollën “Mustafa Bakija” tashmë e shndërruar në qendër të votimit. Pasiqë përfundoi procesin e votimit, Gjini u prononcua para mediave.

Rikujtojmë se në zgjedhjet e 17 tetorit Gjini synon të jetë sërish kryetar i komunës së Gjakovës.

Read Previous

Hashani jep detaje rreth arrestimit të katër personave për manipulim me vota

Read Next

Voton kandidatja për kryetare të Gjakovës nga LVV, Mimoza Kusari – Lila