• 22 March, 2023

Sot zhvillohet finalja e Superkupës së Kosovës

Sot zhvillohet ndeshja finale e Superkupës së Kosovës në futboll.

Kampioni aktual Ballkani, do të ndeshet me fituesin e Kupës së Kosovës, skuadrën e Llapit.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Titanic Belek Futbol Center” në Antalya të Turqisë, dhe fillon nga ora 15:00 (koha lokale në Turqi), kurse në Kosovë nga ora 13:00./Indeksonline.com/

Read Previous

17 vjet nga vdekja e ish-presidentit Ibrahim Rugova

Read Next

Nëndetësja e parë në botë e lëshuar para 69 vitesh