Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit

2 mijë e 89 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 30 aksidente me të lënduar dhe 41 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 20 persona dhe 15 janë dërguar në mbajtje. /Klankosova.tv/

statistika

Read Previous

Vidhen insulina në një depo, policia nis hetimet

Read Next

Von Cramon: Këtë Serbi s’mund ta pranojmë në BE, të zgjedhë Moskën apo Brukselin