“Javët e Biznesit Kosovar 2023” mbahen në Gjakovë nga AKB-ja

Kryetari i Aleancës Kosovare të Bizneseve për Rrafshin e Dukagjinit Argjend Fetahu se bashku me bashkëpuntorë kanë pritur në takim kryetarin e Aleancës Kosovare të Bizneseve, Agim Shahini.  Ndër të tjera ata diskutuan për politikat zhvillimore të qeverisë aktuale për vitin 2022/2023 dhe gjendjen e ekonomisë në vendin tonë.

Më poshtë mund ta ndiqni kronikën e plotë :

Read Previous

Maqedonci takohet me homologun kroat, bisedojnë për thellimin e bashkëpunimit

Read Next

Një person në fshatin Rogovë lëndon veten me armë zjarri