Ingrid Havalja në “Miq në pasdite”

E ftuar në emisionin “Miq në pasdite” ishte këngëtarja e re nga Shkodra, Ingrid Havalja e cila e zbukuroi studion e pasdites me zërin e saj të ëmbël. Bashkë me Ingridin i ftuar me kitarë ishte Blendi Qela.

Ingridi ndau me ne eksperiencat e saj të ndryshme jashtë Shqipërisë në përfaqësimin e kësaj të fundit, planet e së ardhmes si dhe këndoi këngë nga më të ndryshmet. Të gjitha këto ju mund t’i ndiqni në emisionin e plotë, në videon më poshtë:

Read Previous

Vela: Shqetësuese që varianti indian i virusit ka zënë rrënjë në Kosovë

Read Next

Ingrid, këngëtarja shkodrane që synon tregun ndërkombëtar