Haradinaj në përkrahje të kandidatit për kryetar të komunës së Gjakovës, Ardian Gjini- KRONIKË ZGJEDHORE

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj në kuadër të fushatës zgjedhore ka shprehur përkrahjen e tij për kandidatin për kryetar të Gjakovës nga radhët e AAK-së, Ardian Gjini.

Haradinaj ka thënë që Gjakova ka kaluar edhe shumë periudha të vështira, por duhet të ndihet krenare për arritjet e veta.

Haradinaj gjithashtu në videon e publikuar në profilin e tij në Facebook ka thënë se Gjakova e bënë krenar tërë kombin.

Read Previous

Dy persona gjenden të vdekur në Shtime dhe Brezovicë

Read Next

30 ditë paraburgim për pesë të arrestuarit pas aksionit kundër kontrabandës në veri