Arsyeja e vizitës së kryeministrit Kurti në Gjakovë

Kryeministri I Kosovës Albin Kurti para se të nisej për të parë ndeshjen e futbollit në Shkodër ka ndaluar për vizitë në njërën nga kafiteritë e Gjakovës  dhe arsyen e vizitës na tregoi ai vet.

Ndiqni në videon më poshtë:

Read Previous

1 milion e 885 mijë e 448 persona kanë të drejtë vote të dielën

Read Next

Reagon Gjuriq pasi Presidenca e Kosovës ia përmend rastet e korrupsionit në Serbi