Dua Lipa po e vërteton se është e pandalshme.

Bukuroshja nga Prishtina ka publikuar videoklipin e ri të saj i cili titullohet “New Rules”.

 

Klipi tashmë po pëlqehet qysh në momentet e para nga publiku ndërkombëar, që e vlerëson lart artisten shqiptare. Projekti është në kuadër të albumit të këngëtares i cili pritet të publikohet shpejt për tregun mbarë botëror.

Dua Lipa ka qenë një nga këngëtaret më të suksesshme të këtij viti me shumë prodhime të suksesshme muzikore.

https://www.youtube.com/watch?v=k2qgadSvNyU

 

Aktori i njohur francez, Vincent Cassel, ka qenë shumë i përfolur këtë vit për lidhjen e tij me modelen Tina Kunakey.

E gjitha kjo për arsyen se aktori është 51 vjeçar dhe ajo 21, dhe kanë një diferencë plot 30 vjeçare në moshë.

Artikulli i plotë: Ish-bashkëshorti i Monica Belluccit, Vincent Cassel rrëfen lidhjen e tij me modelen 30 vjet më të re

Bukuroshja Kim Kardashian gjithmonë është në qendër të vëmendjes nga mediet rozë.

Por së fundmi vëmendje ka marrë edhe shoqja e saj e ngushtë, Larsa Pippen, transmeton Gazeta Express.

Shoqja më e mirë e Kim dhe Kourtney Kardashian është shfaqur seksi gjatë pushimeve të saj në Miami.

42-vjeçarja e cila është në procesin e divorcit nga basketbollisti Scottie Pippen, është shfaqur seksi në bikini të zeza.

Artistja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, përveçse këngëtare, është e njohur edhe si bamirëse e madhe.

Tash e sa kohë ajo është shpallur ambasadore e vullnetit të mirë nga organizata më e madhe në botë, UNICEF.

Artikulli i plotë: Rita Ora, zëri i viktimave të dhunës seksuale në Kosovë – një arsye më shumë që nëna e saj...

Më në fund erdhi koha për të parë në çantën tuaj të tualetit, ato ngjyra plot shkëlqim e jetë, të cilave ndoshta deri sot nuk keni guxuar as t’u hidhni sytë. Tonalitete të blusë dhe jeshiles janë vënë në pah në javët e modës më të famshme në botë, por nuk mbetet prapa as përdorimi i violës, rozës e së kaltrës.

Artikulli i plotë: Make up-i për pranverë 2017

Këngëtarja kosovare Rita Ora, ka bërë edhe një paraqitje të radhës në të cilën dukej tejet provokuese. E veshur në një fustan të shkurtë dhe një bluzë të modës së fundit, ngjyrë argjendi, Rita tregoi këmbët e saj seksi, në një mbrëmje rrugëve të Londrës, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Artikulli i plotë: Motrat Ora shkëlqejnë në një ndejë në Londër

Këngëtarja e madhe Adeina Ismaili, tash e një kohë nuk është aktive në tregun e muzikës, ngase i është përkushtuar tërësisht jetës personale.

Artikulli i plotë: Diva shfaqet për herë të parë shtatzënë në fotografi: Nuk ka bizhu më të bukur se duart e fëmijës...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila është me origjinë nga Kosova, Rita Ora është personi më i famshëm shqiptar që ndiqet në rrjetet sociale dhe duke e ditur fuqinë e tyre, pa hezitim mund të themi se është shqiptarja më e famshme në botë.

Artikulli i plotë: Rita Ora, shqiptarja më e famshme në botë!?
Faqja 1 nga 2
marketing